LV | RU | EN


Warning: Creating default object from empty value in /home/klas/domains/classique.lv/public_html/riga/components/com_jshopping/tables/config.php on line 50
Parakstīties jaunumiem


Receive HTML?

Miostimulācija

Ir sen zināms, ka skaistas sejas raksturīgākā īpašība – līdzena, gluda un samtaina āda. Tā aizsargā mūs no nelabvēlīgas apkārtējās vides iedarbības. Gadiem ejot epidermas slānis kļūst plānāks, un sejas kontūra zaudē savas stingrās līnijas. Šo procesu vēl vairāk pastiprina sievietes organismā notiekošās hormonālās izmaiņas, kā arī pārlieka oksidējošo faktoru iedarbība: stress, saule un smēķēšana. Nesabalansēts uzturs, stress, higiēnas nepareiza ievērošana, vai arī otrādi - pārāk bieža sejas attīrīšana, nepareiza preparātu izvēle rada izmaiņas PH līmenī, kuru rezultātā - sejas ādas diskomforts.

Kādos gadījumos tiek veikta

Kosmetoloģijas centrā aparātu komplekss CERRI tiek izmantots sejas ovāla modelēšanai, liftingam un korekcijām, dubultzoda koriģēšanai, grumbu mazināšanai, dažādu estētisku ādas defektu novēršanai (pinnes, priekšlaicīga novecošanās).

Šī modernā sistēma dod iespēju vienkārši un ātri panākt ar estētiskām nepilnībām saistīto problēmu atrisinājumu. Mikrostrāvas ietekmē uzlabojas mikrocirkulācija audos, paātrinās kolagēna sintēze, kura daudzums ietekmē ādas novecošanās procesu.

Iedarbība kļūst pamanāma pēc 2-3 dienām un ilgst vairākus mēnešus. Sejas āda iegūst veselīgu krāsu, kļūst gluda un elastīga.

Kā noris procedūra

Uz pacienta sejas problēmu zonām tiek piestiprināti elektrodi, pēc tam tiek ieslēgts aparāts. Procedūra ir pilnīgi nesāpīga un tai nav nepieciešama īpaša sagatavošana. Pēc sarunas ar mūsu ārstu Jums tiks noteikts procedūru optimālais ilgums un to daudzums.
Lai ātrāk sasniegtu rezultātu, Jums tiks piedāvāts efektīvs procedūru komplekss ar visu CERRI tehnoloģiju pielietošanu.