LV | RU | EN


Warning: Creating default object from empty value in /home/klas/domains/classique.lv/public_html/riga/components/com_jshopping/tables/config.php on line 50
Parakstīties jaunumiem


Receive HTML?

Permanentais make-up

KAS IR PERMANENTAIS MAKE-UP?
Permanentais make-up (tetovējums) - tā nav dziļa (epidermas līmenī) ādas slāņa tetovēšana, izmantojot īpašus instrumentus, un tad seko krāsvielu ievade ādā, lai iegūti relatīvi stabilas līnijas.

Permanentais make-up ir kļuvusi par vienu no mūsdienu estētiskās kosmetoloģijas virzieniem.
Tā popularitātei ir vairāki skaidrojumi.

Pirmkārt, kura gan sieviete nevēlas nedaudz (bet varbūt arī ne ļoti maz) uzlabot savas sejas īpašības un krāsas, kas tika dotas no dabas!? Mainīt lūpu vai uzacu kontūru, palielināt, paplašināt, dod spilgtumu. Padarīt izteiksmīgākas acis, izrotāt tās ar kontūru. Tika konstatēts, ka var pat vizuāli samazināt acs asimetriju. Vai beidzot kļūt par burvīgas dzimumzīmes īpašnieci virs augšlūpas.

Otrkārt, tattoo make-up ļauj aizmirst par garo ikdienas rīta make-up procedūru, kad ir nepieciešams tikai nedaudz "izcelties".

Treškārt, "ekstremālas" situācijas: sauna, baseins, pludmale, karstā gadalaika sezona. Pie tam nav jāuztraucas, ka pēkšņi acs "aizpeldēja" vai lūpas " nobružājās". Vienmēr būt formā - vai tas nav katras sievietes sapnis!?

Ceturtkārt, ja alerģiska reakcija uz kosmētiku sasniedza savu limitu, hipoalerģiskās tattoo make-up krāsas var atrisināt šo problēmu.

Un, visbeidzot, piektais punkts - tika konstatēts, ka permanentais make-up dažkārt svarīgi nepieciešams cilvēkiem, kuriem bija plastiskās operācija uz sejas. Šāda palīdzība var būt saistīta ar uzacu, acu, lūpu formas bojājumiem, kas dažreiz ir ārpus plastiskās ķirurģijas spēkiem.

AR KO ATŠĶIRAS PERMANENTAIS MAKE-UP NO TETOVĒJUMA?
Permanentais make-up - tā ir seklā kosmētikā tetovēšana. Permanentā make-up gadījumā ādas pārduršana ir no 0,5 līdz 1 mm, bet tetovēšanas gadījumā - no 1 līdz 2 mm. Atšķirības ir arī krāsvielās (pigmentā). Permanentā make-up lieto pilnīgi dabiskas krāsvielas - pigmentu, kas palīdz pielīdzināt krāsu dabīgiem dabas toņiem. Ar laiku tie iesūcas ādā līdz pilnīgi pazūd. Tattoo pigments ietver sintētiskās piedevas, kas ļauj pigmentam ar laiku būt stabilākam. Procedūra tiek veikta, izmantojot īpašu aparātu, ņemot vērā ādas tipu un pigmentu specifiku.

Permanentā make-up kontūru uzklāšana notiek, pamatojoties uz tetovēšanas principa. Bet pigmentu injicē virspusēji ādā, tikai augšējos ādas slāņos un pēc sadzīšanas, pēc procedūras, pigments iesūcas dziļākajos ādas slāņos, kas ļauj saglabāties no 3 līdz 5 gadiem. Pigmenti ir tā izstrādāti, ka ar laiku to struktūra tiek apstrādāta ar ādas šūnas, it kā noēdot to. Turklāt, permanentais make-up - ne mazāk sarežģīta māksla kā tetovējums

KONTRINDIKĀCIJAS 
Tāpat kā ar jebkura kosmētiskā procedūra, permanentajam make-up ir vairākas kontrindikācijas. Pirmkārt, tas attiecas uz pacientiem ar cukura diabētu, astmas slimniekiem, herpes vīrusa slimniekiem, cilvēkiem ar ādas un asins slimībām, kā arī grūtniecēm.