LV | RU | EN


Warning: Creating default object from empty value in /home/klas/domains/classique.lv/public_html/riga/components/com_jshopping/tables/config.php on line 50
Parakstīties jaunumiem


Receive HTML?

Fotoepilācija

Kādos gadījumos tiek veikta

Fotoepilācija ir ideāli piemērota matiņu noņemšanai no sejas. Uzacis, augšlūpa, zods un tās ādas zonas, kurām visbiežāk jāpievērš vērība, ir viegli apstrādājamas. FPL tehnoloģija lieliski uzveic jebkuras struktūras matiņus un atbrīvo no tiem jebkura tipa ādu. Vienīgais izņēmums – procedūra nav ieteicama grūtniecības laikā.

Kas ir fotoepilācija

Fotoepilācijas metodes pamatā ir gaismas staru absorbcija melanīna ietekmē (pigments, no kura ir atkarīga matu krāsa).

Rezultātā, gaismas enerģija tiek pārvērsta siltuma enerģijā, temperatūra apstrādes zonā paaugstinās, sasniedzot mata sīpolu iznīcinošu līmeni. Fotoepilācijas laikā temperatūra paaugstinās tikai mata folikula šūnās un tā nekļūst tik augsta kā elektroepilācijas laikā. Tāpēc arī nav iespējamas tādas komplikācijas kā apdegumi vai sarētojumi.

Metode ir sekmīgi izturējusi klīniskās pārbaudes Norvēģijā, Amerikā, Vācijā un Japānā un aktīvi tiek lietota lielākajos rietumvalstu, Krievijas un Latvijas skaistumkopšanas centros.

Kā noris procedūra

Mūsu Centrā izmantojamais fotoepilators FPL Plasmalite + ir aprīkots ar unikālu dzesēšanas sistēmu, kura pilnībā izslēdz ādas ievainojuma risku: safīra viļņu raidītājs 10 cm garumā ar apstrādes virsmas laukumu 2 kv. m efektīvi aizsargā ādu. Gaismas uzplaiksnījumu sērija iedarbojas vienlaicīgi uz vairākiem matu sīpoliņiem, kas dod iespēju uzreiz epilēt lielākus ādas laukumus. Gaismas plūsmas stiprums tiek pielāgots katram klientam individuāli, tāpēc pēc procedūras nerodas apdegumi un iekaisumi. Uz ļoti jūtīgas ādas var parādīties viegls kairinājums, kas, atkarībā no pacienta fizioloģiskajām īpatnībām, pazūd 15 minūšu līdz 2 stundu laikā.

Konsultācijas laikā ar Centra ārstu Jums tiks noteikts ādas un lieko matiņu tips, kā arī uz neliela ādas laukuma tiks veikts izmēģinājuma tests. Šāda veida testēšana ļauj pārliecināties par to, ka metode Jums tiešām derēs. Tikai pēc konsultācijas un sekmīgiem testa rezultātiem ārsts izpildīs pašu procedūru.

Procedūras ilgums ir atkarīgs no apstrādājamās zonas laukuma, „dāmu ūsiņu” epilācijai, piemēram, ir nepieciešamas 5-10 minūtes. Tā kā liekajiem matiņiem ir trīs augšanas fāzes, ir nepieciešams veikt vairākas procedūras.

MŪSDIENU EPILĀCIJAS METOŽU SALĪDZINOŠA TABULA

Raksturojumi

Epilācijas metode

 

FPL Plasmalite

IPL

Lāzerepilācija

Elektroepilācija

Jūtīgums

Praktiski nesāpīgi

Sāpīgi

Sāpīgi

Sāpīgi

Apdegumu rašanas

Nav

Var būt

Var būt

Var būt

Eritēma

Nav

Var būt

Bieži

Bieži

Infekcijas

Nav

Reti

Reti

Iespējams folikulīts

Depigmentācija

Nav

Reti

Bieži, parasti pēc 2 mēn.

Var būt

Hiperpigmentācija

Ļoti reti

Var būt

Bieži

Var būt

Radikalitāte

Vairāki gadi

Vairāki gadi

12 mēn.

Vairāki gadi

Procedūras ātrums

Ātra

Ātra

Vidēji ātra

Ļoti lēna

Seanšu skaits

4-8 tumšiem matiem

5-10

6-15

15-90

Intervāls starp seansiem

8-12 nedēļas

8-12 nedēļas

5-8 nedēļas

7-20 dienas