LV | RU | EN


Warning: Creating default object from empty value in /home/klas/domains/classique.lv/public_html/riga/components/com_jshopping/tables/config.php on line 50
Parakstīties jaunumiem


Receive HTML?

Fotoatjaunošana

Kādos gadījumos tiek veikta?

Izmantojot mūsdienu tehnoloģijas un aparātu PLASMALITE, mēs varam palīdzēt Jums:
- ievērojami samazināt sejas grumbu daudzumu un dziļumu;
- atbrīvoties no kapilāru tīkla, asinsvadu „zvaigznītēm”, pigmenta plankumiem, paplašinātām porām;
- atbrīvoties no pārlieka sejas sārtuma vai pelēcīgas nokrāsas, no sārtajām pinnēm un taukainas problemātiskas ādas;
- cīnīties ar sarežģījumiem un atsvaidzināt sejas ādas krāsu, pēc dažāda veida slīpēšanas;
- atjaunot un nostiprināt sejas ādu, tai skaitā pēc operācijām.

Kas ir fotoatjaunošana

Tehnoloģijas pamatā ir gaismas impulsu iedarbība (kas atšķiras no lāzera), kas stimulē ādas fibroblastus, tādējādi palīdzot izstrādāties kolagēnam (viela, no kā ir atkarīga ādas elastība). Ir zināms, ka pēc 35-40 gadiem fibroblasti pārstāj darboties, un kolagēns vairs netiek izstrādāts.

Pēc procedūru kursa āda „atdzīvojas”: kļūst stingrāka, iegūst svaigu izskatu, uzlabojas tās struktūra. Mikroprocesori ļoti individuāli nosaka iedarbības dziļumu, stiprumu un ilgumu atkarībā no problēmas veida, lokalizācijas vietas, ādas tipa un tās stāvokļa. Fotoatjaunošanas procedūra un ādas problēmu ārstēšana tiek veikta jebkuram ādas tipam.

Kā noris procedūra mūsu kosmetoloģijas centrā.

Pēc konsultācijas ar mūsu speciālistiem Jums tiks izstrādāta individuāla programma. Atkarībā no simptomiem, tiek izmantotas divas galvenās procedūru veikšanas metodes.

- Ja Jums ir nepieciešamas tikai ar novecošanās procesiem saistīto izmaiņu korekcija, būs pietiekamas 2-3 reizes 3 mēnešu laikā.

- Ja Jums ir nepieciešama korekcijas reizē ar kuperozas vai problemātiskas ādas pigmenta plankumu ārstēšanu, tad procedūru kurss noris šādi: ik pēc 4 nedēļām – fotoatjaunošana + ārstēšana; ik pēc 2 nedēļām – tikai ārstēšana.

Fotoatjaunošanas procedūra nodrošina ievērojamu ādas stāvokļa uzlabošanos, pilnībā iztrūkstot rehabilitācijas periodam. Turklāt, netiek traucēts ierastais dzīves ritms: tūlīt pēc procedūras Jūs varēsiet turpināt savas ierastās lietas.

Procedūras laikā var just nelielu dedzināšanu.

IEROBEŽOJUMI:
- grūtniecība
- cukura diabēts
- psoriāze
- porfirija
- ādas vēzis
- ekzema/dermatīts
- antikoagulantu lietošana
- nedrikst sauļoties 2-4.ned. pirms procedūars (un 1 nedēļu pēc procedūras)