LV | RU | EN


Warning: Creating default object from empty value in /home/klas/domains/classique.lv/public_html/riga/components/com_jshopping/tables/config.php on line 50
Parakstīties jaunumiem


Receive HTML?

Šokolādes masāža

Šokolāde ir gardums, ko ir baudījis ikviens no mums. Tai piedēvētās terapeitiskās īpašības pašreiz ir daudzu mediju virsrakstos un tā arvien skaļāk piesaka savu vietu estētisko procedūru klāstā. Gan agrāk, gan pašlaik ārsti un zinātnieki šokolādi ieteic noguruma likvidēšanai un garastāvokļa uzlabošanai, apgalvojot, ka tās sastāvā ir viela, kas nodrošina mūs ar laimes izjūtu, uzlabo garastāvokli, sniedz baudu. Šokolādes ietekme uz cilvēku ir nomierinoša, atslābinoša. Uzsvars tie likts uz endorfīna jeb tā saucamā laimes hormona izstrādāšanos, ne tikai uz smaržu un masiera roku veiklību. 

KĀ NOTIEK PROCEDŪRA

Procedūra sākas ar visa ķermeņa kafijas pīlingu, pēc tam notiek siltas šķidras dabīgās šokolādes uzklāšana, relaksējošā masāža un karsta komprese, kas dod pilnīgu atslabināšanu. Procedūras ilgums 120 minūtes.

KO DOD ŠOKOLĀDES MASĀŽA

Šokolādes masāža atsvaidzina, mitrina, attīra ādu, padarot to gludāku, elastīgāku un samtaināku, izlīdzina sīkās krunciņas, cīnās ar celulītu, uzlabo asinsrīti. Šī masāža tonizē un baro ādu ar dažādiem vitamīniem un mikroelementiem. Šokolādes masāža ir efektīga, lai atbrīvoties no negatīvām emocijām, novērst sāpes, un atbrīvoties no noguruma. Masāža tiek izpildīta ar lēnām kustībām, kas vienlaicīgi atbrīvo saspringto ķermeni un samazina stresu.

Izcila ādas kvalitāte saglabāsies ne tikai nākamajā dienā, bet vēl piecas dienas pēc procedūras. Pēc procedūras tiek sasniegti trīs efekti — pīlings, relaksācija un apgāde ar nepieciešamajām barības vielām un mikroelementiem.

Šokolādes masāža ir viena no ”garšīgākajām” masāžām. Šī masāža var būt gan kā ”garšīgs” dienas noslēgums, kas uzlabo garastāvokli, gan arī kā labākā dāvana kādam, kuru vēlamies iepriecināt.

KONTRINDIKĀCIJAS

  • alerģiskas reakcijas pret kādu no procedūrā pielietojamām vielām
  • ādas virsmas bojājums vai ādas slimības, piemēram, dermatīts, ekzēma, psoriāze
  • jebkuras ākūtas un sēnīšu slimības
  • jebkuri ļaundabīgie augoņi
  • grūtniecība