LV | RU | EN


Warning: Creating default object from empty value in /home/klas/domains/classique.lv/public_html/riga/components/com_jshopping/tables/config.php on line 50
Parakstīties jaunumiem


Receive HTML?

VASARAS PIESKARIENS

VASARAS PIESKARIENS (EUR 180.00) - programma ķermenim no 5 procedūrām:

1) "OGU NOSKAŅOJUMS" (75min.) - SPA rituāls „Ogu noskanojums” ir  lieliska iespēja, lai uzlabotu ķermeni, stiprinātu imūnsistēmu, atbrīvoties no stresa un noguruma, muskuļu sāpēm. Turklāt procedūras veicina svara zudumu,samazina celulītu, uzlabo ādas elastību un tonusu. 

2) LIMFODRENĀŽAS MASĀŽA ( 90min.) - Masāžas pamatuzdevums ir limfas cirkulācijas veicināšana, liekā šķidruma, toksīnu izvadīšana no organisma, vielmaiņas regulēšana, cīņa ar tūsku. Masāžas pamatuzdevums ir limfas cirkulācijas veicināšana, liekā šķidruma, toksīnu izvadīšana no organisma, vielmaiņas regulēšana, cīņa ar tūsku

3) KLASISKĀ MASĀŽA ( 90min.)
Tā ir lieliska vispāratveseļojoša procedūra, kas ātri noņem nogurumu un atjauno darbaspējas, novērš pārgurumu, rada labu garastāvokli, lai mobilizētos grūtam darbam. Mūsu Centrā veiktais masāžas kurss neļaus parādīties veselai virknei psihogēnu saslimšanu, kas rodas psihes pārslodzes rezultātā.

4) ANTICELULĪTA MASĀŽA ( 90min.) - procedūra problemzonām (gurni, vēders, gūžās)

5) ŠOKOLĀDES MASĀŽA ( 90min.)
Viena no mūsdienu  populārākajām procedūrām, ko piedāvā skaistumkopšanas saloni, ir šokolādes masāža. Šokolādes masāžai piemīt maskas, aromterapijas un pat psihoterapijas veida iedarbība. Šī ir ļoti noderīga un efektīva procedūra, lielākā mērā pateicoties izmantojamo kosmētikas līdzekļu ārstnieciskajam sastāvam.