LV | RU | EN


Warning: Creating default object from empty value in /home/klas/domains/classique.lv/public_html/riga/components/com_jshopping/tables/config.php on line 50
Parakstīties jaunumiem


Receive HTML?

Laipni lūdzam Kosmetoloģijas centrā CLASSIQUE!

   Kosmetoloģijas centrs CLASSIQUE – tā ir vieta, kur katrs klients ielenkts ar uzmanību un rūpēm, kur par Jūsu seju un ķermeni rūpējas pieredzīgi speciālisti, un kur Jūs varat vienkārši atpusties pēc smagām darba ikdienām un strauja dzīves tempa. Daudzie no Jums jau kļūvuši par mūsu draugiem.         

    MŪSU KOSMETOLOĢI PADARĪS JŪSU SEJU MIRDZOŠU. Profesionāli pielagos procedūras un kosmētiskus līdzekļus sejas ādas kopšanai saskaņā ar Jūsu ādas tipu. Jaunākās paaudzes augsttehnoloģiskās iekārtas ļauj mums maksimāli kvalitātīvi veikt aparātkosmetoloģijas procedūras.

    MŪSU MASIERI PALĪDZĒS JUMS ATGŪT DZĪVES ENERĢIJU UN PADARĪS JŪSU ĶERMENI SLAIDU. Labvēlīgā un maijīgā atmosfērā Jūs varat izbaudīt dažādu veidu
masāžas, ietīšanas, miostimulāciju un mezoterapiju. Visas procedūras veic augsti kvalificēti speciālisti.

       

    KĀPĒC KLIENTI IZVĒLAS TIEŠI CLASSIQUE?

- CLASSIQUE- tā ir apkalpošanas kvalitātes un lieliskā noskaņojuma simbioze.

- Mūsu priekšrocības – individuālā pieeja katram klientam un rezultāti, kuri rodas nevis likvidējot problēmas sekas, bet gan tās cēloņus.

- Lielākajai daļai Centrā strādājošiem speciālistiem ir medicīniskā izglītība, tāpēc mūsu padomi un rekomendācijas ir balstītas uz profesionālisma un ilggadīgas pieredzes.       

     Esam pārliecināti, ka būt skaistai nav grūti. Skaistums - tas ir pastāvīga uzmanība sev, savam ārējam izskatam, savam organismam. Ceram, ka vienreiz apmeklējot mūsu Centru, Jūms būs vēlme atgriezties pie mums vēlreiz. Un mēs vienmēr būsim priecīgi redzēt Jūs!

Kosmetoloģijas centra  CLASSIQUE
administrācija