LV | RU | EN


Warning: Creating default object from empty value in /home/klas/domains/classique.lv/public_html/riga/components/com_jshopping/tables/config.php on line 50
Parakstīties jaunumiem


Receive HTML?

Mezoterapija

Skaistums adatas galā.

Injekcijas ādā – tā ir lieliska palīdzība uz vairākiem gadiem paildzināt jaunību bez ķirurģiskas iejaukšanās. Galvenais – nepalaist garām to brīdi, kad skaistums atrodas adatas galā. Mezoterapijas priekšrocība ir tāda, ka tā iedarbojas lokāli uz sejas problemātisko zonu.

Mezoterapija uzlabo un tonizē sejas ādu, izlīdzina grumbas, nostiprina sejas ovālu, palīdz atbrīvoties no dubultzoda un tas ir tikai neliels uzskaitījums tam, ko efektīvi atrisina mezoterapija.

Kādos gadījumos tiek veikta

Pirmais mezoterpijas efekts, kas piesaista uzmanību, ir „svaiga” seja. Otrais ir „mezoliftings” – ādas elastības uzlabošana un nostiprināšana. Vairākas procedūras dod iespēju radikāli un uz ilgu laiku uzlabot ādas stāvokli un ārējo izskatu. Indikācijas mezoterapijas pielietošanai ir daudzpusīgas: sejas ādas novītums, pinnes, ādas estētiskā izskata pasliktināšanās pēc ilgstošas uzturēšanās saulē, kā arī dažādi sejas defekti: izstiepumi, pigmentācija, rētas un grumbas.

Kas ir mezoterapija       

Mezoterapija ir bioloģiski aktīvu vielu ievadīšana ādas virsējā un vidējā slānī ar mikroinjekciju palīdzību. Šī metode ieņem īpašu vietu estētiskajā medicīnā un tiek uzskatīta par visiedarbīgāko no visiem neķirurģiskajiem sejas ādas atjaunošanas un kopšanas līdzekļiem.

Atšķirībā no līdzekļiem, kuri ir jālieto uz ādas (krēmi, maskas), tikai mezoterapija dod iespēju nepieciešamajām bioloģiski aktīvajām vielām nokļūt tieši ādas šūnās. Tas nodrošina to ilgstošu iedarbību, aktivizē šūnu vielmaiņu, tādējādi būtiski ietekmējot šūnu atjaunošanu.

Kā arī mikroinjekcijas nodrošina maksimālu efektivitāti, izmantojot „kosmētiskās zāles”, kuru sastāvā ietilpst vitamīni, mikroelementi, aminoskābes, fermenti, antioksidanti, embrionālie preparāti. Nokļūstot ādā, tie sāk aktīvi izstādāt kolagēnu un elastīnu, tādā veidā rekonstruējot ādas struktūru, izlīdzinot grumbas, atjaunojot ādas tonusu, elastību un veselīgu izskatu. Zemādā ievadītās aktīvās vielas sašķeļ tauku komponentus un normalizē vielmaiņas procesus.

Mūsu Centrā mezoterapijas programma tiek izstrādāta individuāli, nereti kopā ar citām procedūrām. Kā mikroinjekcijas mēs izmantojam pasaulē vadošo ražotāju.

Mezoterapija kosmetoloģijā parasti tiek rekomendēta cilvēkiem, kuriem ir vairāk par 25 gadiem. Metodei nav nopietnu kontrindikāciju, ja vien netiek atklāta individuāla kāda komponenta nepanesība.

Mikroinjekciju intensīvais kurss ir 6-8 procedūras 1 reizi nedēļā, bet uzturošais kurss - 1 reizi mēnesī. Intensīvā kursa efekts ilgst no 6 mēnešiem līdz gadam; pēc tam līdzīgu kursu var atkārtot.

Kā noris procedūra:

Ir divi galvenie veidi mikroinjekciju ievadīšanai:

  • tiek veikta mikroinjekciju sērija punktveida dūrienu veidā; jau stundu pēc procedūras uz sejas nepaliek praktiski nekādu pēdu.
  • zāles tiek ievadītas ādas vidējā slānī, jo tādā veidā tās ilgāk saglabājas ādā.

Kāds paņēmiens ir piemērots tieši Jums, to noteiks mūsu speciālists konsultācijas laikā. Jebkurā gadījumā, mūsu augsti kvalificētais personāls darīs visu nepieciešamo, lai procedūras laikā Jūs justos maksimāli ērti.
Kā arī mūsu Centrā pēc mezoterapijas procedūras veikšanas uz pacienta sejas tiek uzklātas speciālas nomierinošas maskas. Tas tiek darīts, lai pacients, izejot no Centra, nejustu nekādas estētiska rakstura neērtības vai problēmas izskata ziņā.