LV | RU | EN


Warning: Creating default object from empty value in /home/klas/domains/classique.lv/public_html/riga/components/com_jshopping/tables/config.php on line 50
Parakstīties jaunumiem


Receive HTML?

Hialuronskābu injekcijas

Hialuronskābe tiek ietverta mūsu audos no pašas mūsu dzimšanas. Ja paskatāmies uz bērna seju, tad viss, ko jūs redzat - svaiga mirdzoša uzvilkta seja ar pietvīkumu - ir nekas cits, kā milzīgs daudzums hialuronskābes ādā. Tomēr tuvu pie četrdesmit gadiem tās daudzums sāk katastrofāli pazemināties - ar to ārsti saista pirmās ārējas novecošanās pazīmes. Aplūkojot dermas struktūru var sacīt, ka tiek visi ietverti viņā komponentes ir kolagēna šķiedras, elastina, fibrobrasti krātiņi, tas ir saistaudu krātiņi, - burtiski atdusas hialuronskābes šķīdumā. Un tam ir cēlonis, jo šī skābe izpilda lielu funkciju daudzumu. Pirmkārt, tajā atrodas galvenie valgmes depo: viena tās molekula pievelk ap piecsimt, bet pa dažiem datiem tūkstoti ūdens molekulu. Viņa tāpat izpilda regulatoru funkciju: bez hialuronskābes krātiņi nav spējīgi restaurēties, bet brūces - sadzīt. Bez viņas ir neiespējama nedz trauku augšana, nedz laba ādas mikrocirkulācija, nedz ādas barošana. Bez tam, hialuronskābe izcili uzķer brīvos radikāļus, tas ir aizsargā krātiņus no galvenajiem agresoriem, kas sekmē ādas novecošanos.

Gēls, kurš ir ievadīts zem grumbas, ātri izplatās pa audiem un, saskaras ar personīgo hialuronskābi, ar divkāršoto spēku palielina ūdens molekulu pieplūdi, rodas tūska, āda ir savelkama, defekti ir koriģējami. Grumbas zūd praktiski pilnībā, pie tam netiek izjaukts kustīgums un jūtīgums. Kā likums, nav pieprasāma iepriekšēja testēšana uz alergēnu. Injekcijas tiek veiktas konsultācijas dienā, pēc vēlmes Jums izdarīs lokālu anestēziju. Visa procedūra aizņem dažas minūtes. Ar laiku hialuronskābe pilnībā uzsūcas bez jebkādām sekām uz organismu. Pēc preparāta ievada rodas neliela tūska un apsārtums, kurš pazudīs 1-2 dienas laikā. Efekts no injekcijas saglabājas no 5 līdz 9 mēnešiem.