LV | RU | EN


Warning: Creating default object from empty value in /home/klas/domains/classique.lv/public_html/riga/components/com_jshopping/tables/config.php on line 50
Parakstīties jaunumiem


Receive HTML?

Botulīna toksīna injekcijas

KAD SKAISTUMS IR VAJADZĪGS STEIDZAMI! 

BOTULĪNA TOKSĪNA pielietojuma īpašības vīriešiem.

Pēc pirmā skatiena uz vīrieti sieviete pievērš uzmanību viņa figūras staltai. Tacu vīrieši vispirms vērtē to pašu. Tieši tādēļ vīrieši aktīvi apmeklē trenažieru zāles, bet skaistuma salonos pierakstās uz procedūrām ķermenim. Tomēr, īsto vecumu „izdod” sejas ādas stāvoklis. sīkāk...

Sejai - Botulīna toksīns bremzē mīmisko muskuļu nervu darbību, ar injekcijas palīdzību tie atrodas patstāvīgā miera stāvoklī. Tādā veidā Disports samazina iespēju raukt uzacis un miegt acis, kas samazina grumbu progresēšanu un tajā pat laikā nenotiek ādas jūtības zaudēšana.

Klīniskā praksē botulina toksīnu A pielieto jau vairāk, ka 20 gadus. Sākuma to izmantoja neiroloģijā. Tika novērots, ka šīs vielas injekcijas ar neuroloģisko problēmu korekcijas mērķi arī izlīdzināja grumbas. Sakot no 1992. gada botulīna toksīna injekcijas tiek pielietotas kosmetoloģijā. Šī metode veiksmīgi izlīdzina starp uzacu krokas, pieres grumbas un grumbas acu apvidū.

Procedūras izpildījuma tehnika ir vienkārša, tā tiek veikta ambulances apstākļos. Zemādas injekcijas tiek veiktas grumbu rajonā ar plānas adatas palīdzību. Klīniskais efekts parādās pēc 4 - 15 dienam un ir redzams aptuveni 6-8 mēnešu laikā. Regulāra un pareiza ādas kopšana pagarina sasniegto rezultātu.

Ķermeņim - Hiperhidroze var būt difūza ( kad sviedri izdalās praktiski uz visa ķermeņa virsmas) un lokāla (kad svīst tikai noteiktas ķermeņa daļas). Lokāla forma ir sastopama daudz biežāk. Hiperhidrozei var but sezonāls raksturs ( pārsvarā vasarā) vai patstāvīgs ( kas ir sastopams daudz biežāk).
Atkarība no cēloņiem, kas ir pamatā, hiperhidroze var būt vienreizēja vai daudzreizēja. Biežāk ir sastopams vienreizējās hiperhidrozes veids, kas nav izraisīts ar slimību. Šajā gadījumā pastiprināta svīšana var attīstīties psiholoģiska uzbudinājuma, uztraukšanās rezultātā, ka arī no emocionāla saspringuma. Ka citus cēloņus var minēt muskuļu darbību, garšas stimulus, ārējās temperatūras pacelšanos, kārsts ēdiens.
Vienreizēja hiperhidroze var parādīties jebkurā ādas laukumā, bet biežāk parādās plaukstas un pēdās, retāk padusēs, mēdz būt arī sejas hiperhidroze un ar matiem nosegtas galvas daļas.

Lai samazinātu lokālo svīšanu tiek izmantoti dažādi antirespiranti, kuru sastāvā ir alumīnija sāls. Vienīgi pie ilgstošās lietošanas ir dermatīta veidošanās iespēja, tajā skaitā arī alerģiska rakstura. Pie izteiktās hiperhidroze antirespiranti nav efektīvi. Dažas fizioterapeitiskas procedūras dod iespēju nedaudz samazināt svīšanu uz dažam dienām vai pat nedēļām, bet nesniedz problēmas būtības risinājumu.
Medikamentu lietošana, kas neitralizē simpātiskās nervu sistēmas darbību (piemēram, atropīns), var novest ne tikai pie padušu un pēdas sausuma, bet arī pie mokoša sausuma sajūtas mutē, galvas reiboņiem un citām nepatīkamām blakus parādībām. Trankvelezējošo vielu lietošana nav efektīva. Dažos hiperdrozēs gadījumos, pacientiem var tik piedāvāts iziet ārstēšanas kursu pie psihoterapeita, kur viņam palīdzēs iemācīties kontroles hiperdrozes procesu ar speciālo metodiku.
Daudzas no pielietojamām vienreizējās hiperdrozes ārstēšanas metodēm vai nu sniedz nepietiekamu pozitīvo efektu, vai izsauc nepieņemamas blakus parādības, piemēram, ādas laukums, kurā ir pastiprināta svīšana paliek sauss, bet svīšana sakas cita ādas laukuma.
Uz šodienu pati efektīvākā un drošākā hiperhidrozes ārstēšanas metode ir zemādas botulīna toksīna A – disporta injekcija. Vielas iedarbības princips ir bloķēt nervu sistēmas impulsus uz sviedru dziedzeriem, ka rezultātā tas nespēj izdalīts sviedrus. Pie vienreizējas vielas zemādas ievadīšanas ir iespējams problemātiskās zonās padarīt sausas uz 4-8 mēnešiem.