LV | RU | EN


Warning: Creating default object from empty value in /home/klas/domains/classique.lv/public_html/riga/components/com_jshopping/tables/config.php on line 50
Parakstīties jaunumiem


Receive HTML?

Biorevitalizacija

Mēs vēršam Jūsu uzmanību uz jaunu preparātu Juviderm Volite biorevitalizācijai (Francija). 
Pēc ražotāja solījumiem, procedūra ar VOLITE ir pielīdzināma 3 procedūru efektam ar līdz šim zināmo biorevitalizācijas un mezoterapijas produktu pielietojumu. Pētījumi rāda, ka viena vienīga seansa sniegtie rezultāti saglabājas no 6 līdz 9 mēnešiem. Papildus priekšrocība ir tā, ka preparāts ir piemērots kakla, roku un dekoltē zonu korekcijai – zonām, kas atjaunināšanas procedūrām tiek pakļautas visgrūtāk.

Šodien estētiskās medicīnas procedūras ir palikušas ļoti polulāras un cilvēkos vairs neizsauc šaubas, kā tas bija vēl nesen. 

Metodiku un preparātu klāsts il pietiekami liels. Un visi tie sola skaistumu un jaunību. Kā tad mēs varam izvēlēties īsto procedūru lai iszkatītos jaunāki um skaistāki?
 
Pedējo 10 gadu aktīvie pētijumi ir pierādījuši, ka pirmās novēcošanas pazīmes ir tieši saistītas ar mūsu pašu hialuronskābes daudzuma samazināšanos, t.i. tās vielas, kas atbild par ādas turgoru, elasticitāti un tonusu. Tajā laikā kad hialuronskābes daudzums audos samazinās (ar laiku mūsu šūniņas kļūst "slinkākas" un vairs neražo šo vielu pietiekāmā daudzumā) - sākās redzama  ādas novecošana, āda kļust plānāka, vairs nespēj pretoties visiem ārējās vides kaitīgiem faktoriem, tās tonuss samazinās un parādās tik nepatīkāmas pirmās grumbiņas, kas ar laiku klūst arvien izteiktākas.
 
Kas ir biorevitalizācija?
Biorevitalizācija burtiskā tulkojumā nozīmē "BIOLOĢISKĀ ATDZIMŠANA". Ja Jūs jautāsiet, vai šī ir jauna grumbu aizpildīšanas procedūra, tad adbilde būs - "nē".  Tā ir inovatīva un augstefektīva metode, ar kuras palīdzību, mēs atjaunojam hialuronskābes deficītu mūsu ādā. Tā palīdz atjaunot ādas tonusu, elastīgumu un krāsu, kas piemīt jaunai un vesalai ādai. Aizsargā ādu no brīvo radikāļu iedrabības, tādējadi reāli aizkavējot novecošanās procesus. Tātad ši procedūre ne tikai ARĒJI uzlabo ādas izskatu bet arī REĀLI APSTĀDINA novecošanas procesus.
 
Kā strādā biorevitalizācija? 
Ar preparātu palīdzību mēs atjaunojām hialuronskābes daudzumu ādā, tādejādi atjaunojot ideālu ādas fizisko stāvokli, veidot no jauna un ilgstoši uzturēt tādu stāvokli, kurā iespējama optimāla šūnu funkcionēšana. Ievadīta no ārpuses, naturāla, ķīmiski neizmanīta hialuronksābe nekāvējoties atjauno ūdens daudzumu ādā, tādā veidā radot audu vailmaiņai labvēlīgo vidi.  Biorevitalizācijas metode ir ar prolongētu iedarbību, tas ir, laikā gaitā vēl pēc procedūru beigām iegūtais efekts izteikti pastiprinās uz vielmaiņas procesu optimizācijas un starpšūnu vides dermā atjaunošanās rēķina. Klīniski jau pēc pirmajām injekcijām ir manāma ādas stāvokļa uzlabošanās: tā tiek vairāk mitrināta, kļūst elastīgāka, izlīdzinās sīkās un seklās grumbiņas.
 
Procedūras rezultātā:
- Tiek atjaunots optimālais mitruma līmenis ādā, uzlabojās tās tonuss
- Uzlabojās ādas elasticitāte
- Atajaunojās ideāla vide ādas šunu funkcionēšanai, tās aktīvak ražo kolagēnu un elastīnu
- Uzlabojās mikrocirkulācija ādā, t.i. barības vielu un skābekļa pastiprināta piegāde šunām, kas izpaužās kā ādas krāsas uzlabošanās
- Tiek nodrošināta ilgstoša aizsardzība pret brīvajiem radikāļiem, tādā veidā āda tiek pasargāta no ārejas viedes kaitīgo faktoru iedarbības un priekšlaicīgas novecošanās
 
Kam ir adresēta šī metodika?
Biorevitaliācija ir ideāla procedūra visiem pacintiem, kuriem dažādu iemēslu rezultātā ir samazinājies ādas turgors un elasticitāte. Tās var būt gan pēc parāk spēcigas UV staru iedarbības vai smeķešanas rezultātā, gan pēc pārciestas slimības, gan pēc ātra svara zuduma, gan pēc agresīviem pīlingiem vai lāzera slīpēšanām.
 
Kādām zonām var lietot šo procedūru?
Preparāti var tikt ievadīti jebkādā kermeņā daļā, kurai ir vajadzīga "restaurācija". Kā likums, ātrāk elasticitāte un tonuss zūd atklātiem ādas laukumiem - tā ir seja, kakls, dekokltē, plaukstu ārējas virsmas.
 
Biorevitalizācijas metode ieteicama:
- sīko grumbiņu korekcijai;
- atoniskas (vītušas) ādas ārstēšanai uz sejas, kakla un dekoltē zonā
- plaukstu virspuses ādas atjaunināšanai;
- sagatavošanai un rehabilitācijai pēc vidējiem un lāzera pīlingiem;
- sejas ovāla korekcijai, ādas ļenganuma un sausuma novēršanai.

Kā veic šo procedūru?
Eksitstē divas bāzes programmas:
- profilaktiskā. Ja pacientam ir tikai sākotnējas ādas novecošanas pazīmes, bet visā visumā ādai piemīt laba elasticitāte un tonuss, tad pietiekami ir veikt divas procedūras ar 4-5 nedēļu intervālu, tad atkārtot šo procedūru iegūta rezultāta uzturēšanai reizi 3-4 mēnešos.
- ārstnieciskā. Tiem pacientiem, kuriem jau ievērojami samazināts ādas turgors, āda ir dehidratēta un ar noslieci uz grumbiņu veidošanos, sākumā rekomndē iziet kursu no 2-3 seansiem ar intervālu 15-20 dienas. Tad var uzturēt sasniegto rezultātu ar preparāta injicēšanām reizi 2-3 mēnešos.
Ir arī atsevišķi gadījumi, kad preparāta ievadīšana ļjauj nekāvējoties atgūt labu ādas stāvolki. Piemēram, ir ieteicams vienu vai divas injekcijas ar divu nedēļu atstarpi veikt pēc pārmerīgas sauļošanās vai pēc agresīvo pīlingu procedūrām, kas parada ādu sausāku.