LV | RU | EN


Warning: Creating default object from empty value in /home/klas/domains/classique.lv/public_html/riga/components/com_jshopping/tables/config.php on line 50
Parakstīties jaunumiem


Receive HTML?

AQUALYX liposkulptūra

Intralipoterapija - lokālu taukaudu nogulsnējumu neķirurģiskā korekcija.

INTRALIPOTERAPIJA – metodika, kas vērsta uz adipocīta membrānas bojājumu ar tālāku tās sagraušanu. Tauku šūnas ar bojātu membrānu vairs neatjaunojas. Tādējādi var sasniegt ķirurģiskai liposakcijai līdzīgu efektu, ne traumējot audus.

Aqualyx® – unikāls produkts – taukaudu lokālo nogulsnējumu neķirurģiskas korekcijas pasaules standarts. Aqualyx® – pirmais injekciju preparāts, kas spējīgs izvēles veidā pakāpeniski mazināt taukaudu lokālo nogulsnējumu apjomu, tai pašā laikā nebojā dermas augšējos slāņus un muskuļaudus. Paredzēts tikai lipolīzei, nav piemērots celulīta un kopējas aptaukošanās ārstēšanai, nedod vispārēju svara samazināšanos, nav mezoterapija.

Lasīt tālāk ...

Biorevitalizacija

Ārsti runā, ka pats optimālākais vecums, lai izmantotu jaunu metodiku, - 30-45 gadus, kad biorevitalizācija ir spējīga nogalināt uzreiz divus zaķus: veikt ne tikai reparatīvu, bet arī profilaktisku darbu. Taču un vispār pie vecuma kategorijas līdz četrdesmit gadiem estētisks efekts mēdz būt augstāk un saglabājas daudz ilgāk. Tas nenozīmē, ka tas, kam aiz 45, nepieciešams meklēt alternatīvas: vienkārši tiem ievajadzēsies lielāku, kā laiku, seansu un preparātu, lai saņemtu labāko rezultātu.

 

 

Lasīt tālāk ...

Botulīna toksīna injekcijas

Seja

Grumbas - viena no ievērojamākām un nepatīkamām sejas ādas vecuma pārmaiņām. Daudzkārt atkārtojamo, vienādo sejas muskuļu kustību rezultāts, veidojas sejas krokas, no kuram arī formējas grumbas. Liela velēšanās tikt vaļa no grumbām, kuras ir paradījušas emocionālo pārdzīvojuma rezultātā, novērst pieres raukšanu, liek pacientiem izmantot botulīna toksīna injekcijas.

Ķermenis

Paaugstināta svīšana vai Hiperhidroze – ir viena no svarīgākajām estētiskas medicīnas problēmām. Lielākajā daļā gadījumu šī parādība nav bīstama veselībai, šai problēmai ir vairāk psiholoģiska ietekme. Kleita vai krekls līp pie muguras, sviedru strūklas tek pa seju un patstāvīgi mitras plaukstas tie ir faktori, kuru dēļ pacienti izvairās no jebkura darba kas saistīts ar komunicēšanos. Nav patīkami sniegt rokas spiedienam mitru plaukstu, uzstāties auditorijas priekšā, jo problēma kļūst acīm redzama. Pat doma par šādu situāciju var novest pie pārmērīgas svīšanas. Izveidojas apburtais loks: hiperhidroze – stress – hiperhidroze.

Lasīt tālāk ...

Hialuronskābu injekcijas

Kontūru plastika ar hialuronskābu 

Esthelis / TEOSYAL / Juvederm  izstrādāts uz hialuronskābes pamata veidotas ar biofermentācijas metodi. Tam ir dabīga izcelsme, tas ir drošs, absolūti biosaderīgs un pilnīgi biodegradējams. Pie tam, Esthelis neprovocē alerģiskās reakcijas un nedod nekādus citus zināmus blakus efektus.  Esthelis atbilst dažādām vajadzībām: nazolabiālo grumbu izlīdzināšanai, starp uzācu grumbu izlīdzināšanai, mutes kaktiņu grumbu izlīdzināšanai, virslūpas grumbu izlīdzināšanai, pieres grumbu izlīdzināšanai.

Lasīt tālāk ...