LV | RU | EN


Warning: Creating default object from empty value in /home/klas/domains/classique.lv/public_html/riga/components/com_jshopping/tables/config.php on line 50
Parakstīties jaunumiem


Receive HTML?

Medus masāža

Medus masāža ir vienlīdz laba svara samazināšanai, kā arī efektīvs veids kā panākt kosmētisku
efektu cīņā pret figūras nepilnībām. Ir pierādīts, ka medus masāža veicina ātru muskuļu tonusa efektivitāti, uzlabo asinsriti un vielmaiņu visā organismā. Pati par sevi masāža piesātina ar skābekļa un barības vielām muskuļus un ādu, bet medus atbrīvo no toksīniem, atjauno zemādas-tauku šķiedrvielu stāvokli, uz ilgu laiku nenoņem tūskas. Kā rezultātā, āda kļūst gluda un elastīga, palīdz ļenganas ādas profilaksei un striju un celulīta izciļņu noņemšanai.
 

MUGURAS MEDUS MASĀŽA.
Muguras medus masāža, pirmkārt, ir nepieciešama cilvēkiem ar mazkustīgu dzīvesveidu, sēdošu darbu, kas cieš no saaukstēšanās, mugurkaula slimībām, reimatiskām lēkmēm un citām locītavu slimībām. Muguras medus masāža veicina muskuļu tonusu palielināšanu, šūnu reģenerāciju, uzlabo ādas elastību un tvirtumu, noņem liekos taukus, stimulē asinsriti, novērš sastrēgumus audos, tūskas, strijas un citus ādas defektus. Tieši šī masāža palīdz cilvēkam atjaunot kustību un enerģiju.

Un šis efekts tiek panākts ar medus vērtīgām uzturvielām, kas iekļūst dziļi ādā, sasilda cietušos rajonus, atsāpina nervu galus, tonizē muskuļus, izvada kaitīgās vielas un toksīnus no organisma. Jau no dažiem muguras medus masāžas seansiem, Jūs sajutīsiet ievērojamu uzlabošanos (viena seansa ilgums ir 40 minūtes, nepieciešams 8-12 seansi). 

PRETCELULĪTA MEDUS MASĀŽA.
Pretcelulīta medus masāža ir atzīta par vienu no pieejamākajiem un vienkāršākajiem veidiem
kā panākt skaistu figūru. EFEKTU, ko mēs iegūstam: siluets kļūst slaidāks, no ķermeņa tiek izvadītas kaitīgās vielas (toksīni), tiek normalizēta asinscirkulācija, tiek nogludināti zemādas sabiezējumi. Šie rezultāti ir redzami jau pēc dažām procedūrām. Seanss ilgst 60 minūtes, pēc tam ir nepieciešams nomazgāt medus atlikumus no ķermeņa. Nekādā gadījumā nedrīkst atstāt medus masas atlikumus uz ķermeņa, jo medus iesūc kaitīgās vielās. Lai panāktu labāku efektu, pēc pretcelulīta medus masāžas ķermenī tiek iemasēts anti-celulīta krēms. Dabiski, ka sākumā jūs varat just diskomfortu no medus masāžas, bet pakāpeniski tam ir jāpāriet. Neievērojot medus masāžas izpildes tehniku - uz ādas parādās zilumi. Kā arī ir nepieciešams ievērot veselīgu dzīvesveidu, ēst pareizi un kvalitatīvi, nodarboties ar fiziskām aktivitātēm, sekot ādas stāvoklim. Izpildot visu šo nosacījumu kompleksu, jūs panāksiet kvalitatīvus rezultātus no pretcelulīta medus masāžas.
 

PILNA ĶERMEŅA MEDUS MASĀŽA.
Pilna ķermeņa medus masāža balstās uz ādas un bioloģiski aktīvo vielu mijiedarbību, ko satur medus. Medus, atdodot bioloģiski aktīvās vielas, absorbē toksīnus un veicina to ātru izvadīšanu no organisma, uzlabo limfas plūsmu un attīra ādu. Āda pēc medus masāžas kļūst zīdaina, elastīga un gluda, tiek nogludināti zemādas sabiezējumi, uzlabojas organisma vispārējais stāvoklis un iekšējo orgānu darbība, tiek novērsta sāļu uzkrāšanās, palielinās fiziskā aktivitāte, uzlabojas vispārējā labsajūta. Procedūras ilgums - 90 minūtes. Lai panāktu vēlamo efektu, ieteicams iziet 10 procedūru kursu ik pēc 3-4 dienām. 

MEDUS MASĀŽAS METODIKA.
Masāžas veikšana ir nepieciešams medus - dabiskais ziedu, liepu vai jebkurš cits medus bez piedevām, taču sacukurots medus neder. Medum var pievienot aromātiskās eļļas. Medu uzklāj uz ķermeņa ar viegli uzsitamām kustībām. Masāžas metodika balstās uz to, ka rokas tiek cieši piespiestas ķermenim, tad strauji atraujas, pakāpeniski palielinot ritmu un spēku. Rokas tiek stiprāk piespiestas un krasāk atrautas. Medus tiek iemasēts ādā, piesātinot ķermeni ar barības vielām, tajā pašā laikā, atraujot rokas, tiek izvadītas kaitīgās vielas un toksīni. Pakāpeniski medus arvien vairāk uzsūcas un izveidojas balta medus masa. Masāža beidzas ar karstu kompresi, kas dod pilnīgu relaksāciju. Pēc procedūras nav ieteicams mazgāties dušā vai vannā, apmeklēt baseinu 4-5 stundu laikā.

MEDUS MASĀŽAS KONTRINDIKĀCIJAS:

  • vēnu varikoze,
  • tromboflebīts,
  • alerģiskas slimības,
  • astma,
  • audzēju veidošanās,
  • vairogdziedzera disfunkcija,
  • dažas ādas slimības,
  • veneriskās slimības.

.