LV | RU | EN


Warning: Creating default object from empty value in /home/klas/domains/classique.lv/public_html/riga/components/com_jshopping/tables/config.php on line 50
Parakstīties jaunumiem


Receive HTML?

Limfodrenāžas masāža

LIMFODRENĀŽAS MASĀŽA (90 min. / 60 min.)
Tā ir masāža, kas stimulē limfas cirkulāciju organismā. Šodien, iespējams, tā ir populārākā starp labi zināmām masāžas tehnikām un viena no efektīvākām masāžām vēnu varikozes novēršanai. 

LIMFĀTISKĀ SISTĒMA - KĀPĒC TĀ IR NEPIECIEŠAMA?
Limfa – saistaudu veids, kuru veido dzidrs, viskozs šķidrums. Limfa ir atbildīga par ūdens, olbaltumvielu, sāļu, toksīnu un metabolītu apgādi no audiem asinīs, kā arī veic aizsargfunkciju no baktērijām, kas iekļūst organismā un tiek nogādātas limfmezglos un tur neitralizētas. Tādējādi, cilvēka imunitāte ir tieši atkarīga no limfātiskās sistēmas pareizas darbības. Pretējā gadījumā limfātiskās sistēmas darbībai ir būtiski nepieciešama limfodrenāžas masāža. 

KĀPĒC IR NEPIECIEŠAMS VEIKT LIMFODRENĀŽAS MASĀŽU?
Tiek izvadīti no organisma toksīni un vielmaiņas gala produkti. Pretējā gadījumā ķermenis uzkrāj lieko šķidrumu un toksīnus, ko izraisa tūskas. Limfa cirkulē ļoti lēni, īpaši miega laikā. Tāpēc bieži pēc pamošanās var redzēt pietūkumu ap acīm. Regulāri veicot limfodrenāžas kursu, asinsvadu sienas tiek tonizētas, atjaunojas un uzlabojas asins un limfas cirkulācija, izvadās toksīni, mazinās tūska, ķermeņa līnijas kļūst aizvien izteiktākas, samazinās svars, nostiprinās imūnsistēma, uzlabojas ādas elastība. Regulāri veicot masāžu - palēninās novecošanās procesi. 

LIMFODRENĀŽAS MASĀŽAS TEHNIKAS
Limfodrenāžas masāžas tehnika var būt manuālā un ar aparatūras palīdzību. Pēdējā kategorijā ietilpst tādas procedūras kā mainīgā gaisa spiediena terapija, mikrostrāvas limfodrenāža un vakuuma limfodrenāža. Dziļāku ietekmi uz problēmu nodrošinās manuālā limfodrenāžas masāža. Atšķirībā no aparatūras limfodrenāžas tehnikas, manuālā masāža ilgst mazliet ilgāk – apmēram stundu, pusotru stundu. Manuālā limfodrenāžas masāžas tehnikai ir vairāki veidi: virspusēja, dziļa un iekšējā. Virspusējā limfodrenāžas masāža stimulē kapilārus, kas atrodas uz ādas un "atbild" par šķidruma uzkrāšanos un izlietošanu. Dziļā masāža - tā ir tieša ietekme uz limfvadu, kas stimulē šķidrumu izvadīšanu no iekšējiem orgāniem. Visbeidzot, iekšējā limfodrenāžas masāža iedarbojas tieši uz limfmezgliem. Turklāt, manuālā limfodrenāžas masāžas metode ietver dažādu eļļu pielietojumu, kas arī veicina liekā šķidruma izvadīšanu no organisma. 

LIMFODRENĀŽAS MASĀŽAS KONTRINDIKĀCIJAS
Ja mēs runājam par limfodrenāžas masāžas kontrindikācijām, svarīgi ir minēt aizliegumus, kas skar veselību, ir svarīgi pateikt, ka veikt šo masāžu pašam vai citai personai ir kategoriski aizliegts! Pretējā gadījumā, limfodrenāža nevis dos labumu, bet gan kaitējumu jūsu veselībai. Tāpēc, manuālas vai aparatūras limfodrenāžas masāžu var veikt tikai augsti kvalificēts speciālists.

Kontrindikācijas ietver šādas slimības: tromboflebītu, hroniskas ādas slimības (dermatīts, apdegumus, alerģiski izsitumi, u.c.), audzēji, akūti iekaisumi, grūtniecība visas tās garumā.