LV | RU | EN


Warning: Creating default object from empty value in /home/klas/domains/classique.lv/public_html/riga/components/com_jshopping/tables/config.php on line 50
Parakstīties jaunumiem


Receive HTML?

Fotoepilācija


Kādos gadījumos tiek veikta

Atšķirībā no lāzera epilācijas, kura ir efektīva tikai melniem matiem un tikai uz atsevišķam ķermeņa vietām, fotoepilācija ir unikāla ar savu iedarbību uz praktiski jebkuras krāsas, struktūras matiem, uz jebkura tipa ādas un jebkuras ķermeņa daļas (bikini līnija, kājas, rokas, seja, krūtis, mugura). Izņēmums ir vienīgi ļoti gaiši un sirmi mati. Vairāku seansu laikā fotoepilācijas metode dod iespēju praktiski pilnīgi nesāpīgi atbrīvot no matiem visu ķermeni.

Kas ir fotoepilācija

30 % visu matu uz cilvēka ķermeņa ir gaismas impulsu jūtīgie redzamie mati. Pārējie 70 % atrodas neaktīvā fāzē un nespēj absorbēt gaismu. Pateicoties mūsu Centrā izmantojamā aparāta PLASMALITE sevišķajām īpašībām, viena seansa laikā tiek apstrādāti 90 % matu, kas atrodas aktīvajā augšanas fāzē.

Tomēr vairāku individuālo īpatnību gadījumos varētu būt nepieciešams liels skaits procedūru. Pie tādām īpatnībām pieder: liels matu augšanas blīvums un ļoti gaiši (depigmentēti) mati.
Iemesls ir vienkāršs – nekad neataug tikai tie mati, kuri ir apstrādāti aktīvajā augšanas fāzē, - jo katram matam ir savs augšanas cikls (aktīvais, pasīvais, pārejas).

Procedūra tiek veikta šādi: aparāta manipulators tiek tuvināts ādas virsmai, un īslaicīgs spēcīgs gaismas uzplaiksnījums iedarbojas uz matiem. Mūsu Centrā fotoepilācijas procedūra noris 20-30 minūtes; „dāmu ūsiņu” gadījumā – 3-5 minūtes.

Procedūras laikā klients jūt vieglu durstīšanu vai arī nenozīmīgu dedzināšanu, kas ir atkarīga no individuālās jūtīguma pakāpes un gaismas plūsmas enerģijas. Tumšu matu gadījumā nepieciešamais seansu skaits varētu būt no 4 līdz 8.

Ieteicamais matiņu garums – 0,5cm – 1,0 cm. Un, protams, procedūrai nav nepieciešama īpaša pacientu sagatavošanās.

MŪSDIENU EPILĀCIJAS METOŽU SALĪDZINOŠA TABULA

Raksturojumi

Epilācijas metode

 

FPL Plasmalite

IPL

Lāzerepilācija

Elektroepilācija

Jūtīgums

Praktiski nesāpīgi

Sāpīgi

Sāpīgi

Sāpīgi

Apdegumu rašanas

Nav

Var būt

Var būt

Var būt

Eritēma

Nav

Var būt

Bieži

Bieži

Infekcijas

Nav

Reti

Reti

Iespējams folikulīts

Depigmentācija

Nav

Reti

Bieži, parasti pēc 2 mēn.

Var būt

Hiperpigmentācija

Ļoti reti

Var būt

Bieži

Var būt

Radikalitāte

Vairāki gadi

Vairāki gadi

12 mēn.

Vairāki gadi

Procedūras ātrums

Ātra

Ātra

Vidēji ātra

Ļoti lēna

Seanšu skaits

4-8 tumšiem matiem

5-10

6-15

15-90

Intervāls starp seansiem

5-8 nedēļas

5-8 nedēļas

5-8 nedēļas

7-20 dienas