LV | RU | EN


Warning: Creating default object from empty value in /home/klas/domains/classique.lv/public_html/riga/components/com_jshopping/tables/config.php on line 50
Parakstīties jaunumiem


Receive HTML?

B-FLEXY vakuuma masāža

Kādos gadījumos tiek veikta

Kosmetoloģijas Centrā CLASSIQUE ar aparātu B-flexy veiktā skulpturējošā vakuuma
masāža 
Jums var samazināt apmērus un ķermeņa masu, uzlabot ādas elastību, tās tonusu un tekstūru. Celulīts, liekais svars, novecojušas ādas ārstēšana – šīs problēmas tagad tiek sekmīgi atrisinātas. Ja Jūs to vēlaties, Jums ir tikai jāatnāk pie mums uz konsultāciju.

Kas ir skulpturējošā vakuuma masāža ar aparāta B-flexy palīdzību

Aparāta procedūras kamerā ir ievietoti kustīgi veltnīši. Tie saņem ādas kroku un „izrullē” to, kustoties uz priekšu un atpakaļ, tādējādi imitējot pretcelulīta masāžas pamatprincipu. Turklāt šīs procedūras laikā nav sāpīgu sajūtu, audu traumas vai tūskas.

Metode ir absolūti nekaitīga, tā palīdz koriģēt figūru, savilkt ādu un uzlabot tās īpašības. Aparāts iedarbojas uz ādu, bet caur to – reflektoriski arī uz iekšējiem orgāniem, vienlaikus uzlabojas limfas cirkulācija, asinsvadu darbība. Tas ir arī lielisks pretstresa līdzeklis, kas ir
aktuāli arī vīriešiem. Vakuuma-veltnīšu masāžas iedarbība ir unikāla tāpēc, ka tā stimulē fibroblastu darbību, tas ir, iedarbojas uz to šūnu slāni, kas izstrādā elastīnu un kolagēnu. Mēs jau sen zinām, ka novecošanās notiek tieši tāpēc, ka trūkst šo vielu. Ja kolagēna un elastīna izstrādes norma ādā ir 30 %, tad masāžas kurss šo procesu aktivizē līdz 80 %.

Procedūra tiek veikta uz sausas ādas, un tā ilgst 30 minūtes. Mūsu Centrā ķermenim paredzētais minimālais kurss, kurš sastāv no 10 – 14 procedūrām.

Procedūra tiek veikta 2 reizes nedēļā, un jau pēc 2-3 procedūrām gan Jūs, gan apkārtējie pamanīs patīkamas izmaiņas Jūsu izskatā, bet pēc procedūru kursa iegūtais pastāvīgais pozitīvais efekts saglabāsies ne mazāk par pusgadu. Kursu ir ieteicams atkārtot pēc 8-10 mēnešiem.

Bez tam, pati procedūra sniedz relaksējošu, nomierinošu iedarbību, uzlabojas pašsajūta un garastāvoklis, normalizējas miega režīms. Procedūras laikā pacientam ir patīkamas sajūtas, bet pēc procedūras rodas viegluma un dziļa siltuma sajūta, kas saglabājas 3 stundas.

Var teikt, ka vakuuma masāža B-flexy ir rets neapšaubāma lietderīguma apvienojums
ar patīkamo. Procedūru kurss – tā ir iespēja saglabāt jaunību un darbaspējas, paildzināt dabīgo pievilcību.

Taču pats galvenais – Jūs jūtaties lieliski. Organisms atbrīvojas no stresa, paaugstinās imunitāte. Procedūra palīdz likvidēt noguruma pēdas, izlīdzināt ādu un justies Jums kā zvaigznei!