LV | RU | EN


Warning: Creating default object from empty value in /home/klas/domains/classique.lv/public_html/riga/components/com_jshopping/tables/config.php on line 50
Parakstīties jaunumiem


Receive HTML?

Fitnesa sportā masāža

Fitnesa masāža visam ķermenim (sportā masāža) ir dziļo audu masāža  atbrīvošanai no
muskuļu spriedzes. Tā paaugstina organisma funkcionālās spējas, uzlabo sportisko formu, mazina nogurumu.

 

 

Lasīt tālāk ...

BAILES UN SĀPES

Psihosomatiskā masāža ir uz ķermeņa izjūtu orientēta terapijas metode, kas saistīta ar roku uzlikšanu cilvēkam. Tā tikusi pielietota jau sirmā senatnē. Šī masāža dod cilvēkam enerģijas lādiņu, atgriež viņam mīlestību kā pret sevi, tā arī uz apkārtējo pasauli. Ne velti saka: „Jūs atstāsiet šo vietu kā cits cilvēks!” 

Vārds „psihosimatika” cēlies no grieķu jēdzieniem „dvēsele un miesa”. Psihosomatika pēta, kā psihosomatisko faktoru ietekme var sekmēt dažādu saslimšanu rašanos. Ja cilvēks izjūt dusmas, trauksmi, vainas sajūtu, depresiju, bet medicīna nevar noteikt saslimšanas cēloni, slimība var būt kvalificēta kā psihosomatiskā.

Lasīt tālāk ...

B-FLEXY vakuuma masāža

Kādos gadījumos tiek veikta

Kosmetoloģijas Centrā CLASSIQUE ar aparātu B-flexy veiktā skulpturējošā vakuuma masāža Jums var samazināt apmērus un ķermeņa masu, uzlabot ādas elastību, tās tonusu un tekstūru. Celulīts, liekais svars, novecojušas ādas ārstēšana – šīs problēmas tagad tiek sekmīgi atrisinātas. Ja Jūs to vēlaties, Jums ir tikai jāatnāk pie mums uz konsultāciju.

Lasīt tālāk ...