LV | RU | EN


Warning: Creating default object from empty value in /home/klas/domains/classique.lv/public_html/riga/components/com_jshopping/tables/config.php on line 50
Parakstīties jaunumiem


Receive HTML?

Skaistuma Kalendārs 2018 Jūnijam

Jūnijā mēs piedāvājam 25% atlaides KOKTEIĻU PARADĪZES procedūrām ar ROSACTIVE profesionālo kosmētiku no Itālijas - 37.50EUR (parasti 50.00EUR)

1) "HIALURONSKĀBES KOKTEILIS" - BIOHYAL procedūra
- Hiāluronskābe (L) ar augstu molekulāru masu: tai piemīt virspusēja iedarbība uz ādu, veidojot stipru aizsardzības barjeru, kas ievērojami uzlabo ādas mitrināšanu ar ilgstošu iedarbību.
- Hiāluronskābe (M) ar vidējo molekulāro masu: dziļi mitrina un izlīdzina grumbas, stiprina ādas dabīgo imūnas aizsardzību.
- Hiāluronskābe (XXS) ar ļoti zemo molekulāro masu: ir spējīga iekļūt epidermas dziļākos slāņos, uzlabo ādas elastīgumu, izlīdzina un aizpilda grumbas.

2)  "SKĀBEKĻA KOKTEILIS" - BIOXYGEN procedūra
Ādas kopšanas līnija BIOXYGEN ir inovatīvs procedūru kurss, kas cīnās ar ādas priekšlaicīgu novecošanos. BIOXYGEN var tikt izmantots jebkura tipa ādas kopšanai (piemēram, sausas un kuperozas ādas kopšanai) pateicoties dabīga skābekļa ekstraktam un aktīviem komponentiem, kas ir iekļauti preparāta sastāvā.

3)  "BOTOX-LIKE KOKTEILIS" - BIOMIMETIC procedūra.
Pirmā un daudzsoļošā, unikālā augu valsts produktu alternatīva Botulīna toksīnam. Procedūras darbība: pārliecinošs liftinga efekts, mīmisko krunku izlīdzināšana un intensīva mitrināšana.

4) "FITO-KOSMĒTISKS ĀBOLU KOKTEILIS" BIOSTEM procedūra
Unikāls divu aktīvu fito-kompleksu apvienojums - ābola Uttwiler Spatlauber cilmes šūnas un hibiskusroze  Gibiskus Abelmo. Procedūras darbība: uzlābo cilvēka cilmes šūnu stāvokli un dzīvotspēju, stimulē kolagēna izstrādi, intensīvi mitrina un baro ādu.

5) "NANO-PROTEĪNU KOKTEILIS" - BIOMIXYL procedūra
Vissīkākajām nano-daļiņām piemīt paaugstināta, salīdzinot ar parastajām molekulām, iesūkšanas efektivitāte. Daļiņu izmēri ir būtiski mazāki par ādas virsslāņa starpšūnu tukšumiem, kas ļauj tām viegli iekļūt dziļi zem bazāla slāņa. Jau pēc pirmās procedūras grumbas uz pieres, pie deguna un mutes sāk izlīdzinināties.

LIELISKAIS ČETRINIEKS!!!

JŪNIJĀ saules līnijas produktiem piedāvājam 15% atlaidi.   

Baudi sauli ar BIOSMOS saules līniju no Itālijas
Produkti ar maigu un vieglu tekstūru ātri iesūcas, momentāni nodrošinot ādai komforta sajūtu.                                                Dermatoloģiski testēti.    
                                                     

Piedāvājums ir spekā kamēr prece ir noliktavā.    

ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS “RĪDZINIEKA KARTES” LIETOTĀJIEM

Mēs esam priecīgi uzsākt sadarbību ar SIA "Rīgas Satiksme" un aicinām "Rīdzinieka kartes" turētājus izmantot mūsu speciālus piedāvājumus.   

 

 

Lasīt tālāk ...

OTRĀ OTRDIENA

Šogad katra mēneša OTRAJĀ OTRDIENĀ mēs piedāvājam Jums atlaides.
Tagad 12. jūnijā
.

10% - Figūras korekcijas programmām un abonementiem
20% - ROSACTIVE kosmētikai (izņemot kosmētiku profesionāliem)
30% - sekojošām procedūrām, veicot to pirmoreiz.
 

 

Lasīt tālāk ...